Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Profil firmy

Vitajte v e-shope spoločnosti MERS  spol. s r.o.

Firma MERS spol. s r.o. Košice vznikla v roku 1991 a má za sebou bohatú históriu. V prvej etape našej činnosti sa jednalo predovšetkým o komplexné dodávky baliaceho materiálu určeného na balenie tovaru zákazníkom u obchodníkov a u poskytovateľov stravovacích, ubytovacích a upratovacích služieb. Postupne sme našu činnosť rozšírili o dodávky obalového materiálu pre malé aj stredné domáce výrobné firmy a pre firmy so zahraničnou účasťou.

Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Zabezpečením kompletného sortimentu baliacich materiálov, kartónových krabíc, obalových materiálov, gastro obalov, krabíc na víno, zákuskových krabíc, krabíc na torty, pizza krabíc alebo darčekových obalov zákazníkom ponúkame možnosť vyriešiť všetky potreby na jednom mieste, čo najkratšom čase a za čo najlepších podmienok. V našej skladovej evidencii evidujem cca. 1500 skladových položiek od tých najlacnejších obalov na báze HDPE fólií až po položky určené na luxusné resp. náročné balenie tovaru.

V našej ponuke nájdete množstvo zaujímavých dekorov zákuskových a darčekových krabíc, krabíc na víno. Svadobné dekory, krstinové, sviatočné, alebo narodeninové sú štandardnou súčasťou nášho sortimentu a ich ponuku prispôsobujeme aktuálnym trendom.

Pizza krabice sú neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky. Zákazník si môže vybrať podľa rozmeru krabice, potlače, grafiky.

Nájdete u nás tiež kompletný sortiment obalových materiálov a kartónov potrebných na sťahovanie súkromných, fyzických a právnických osôb.

Intenzívne sa venujeme tiež výrobkom s reklamnou potlačou ako sú papierové tašky, kartónové krabice, drobné kartónové darčekové krabičky. Okrem aktuálnej ponuky krabičiek s potlačou Vám ponúkame aj možnosť potlače na základe Vašej individuálnej požiadavky. Je pre nás novou výzvou, ktorú radi privítame.

Špecifické požiadavky klientov na obaly riešime vlastnou malosériovou výrobou obalov z vlnitej a hladkej lepenky a obalov vyrábaných na báze PE, penových, bublinkových a kombinovaných fólií. Realizujeme na objednávku prebaľovanie tovaru a skupinové balenie tovarov do teplom zmraštiteľnej fólie na vlastnej baličke.

Štandardný, dostupný tovar skladom,  distrubujeme našim zákazníkom v rámci Košiciach pri objednávke nad 150€ do 24 hodín od prevzatia objednávky. Dodávky mimo mesta Košice riešime individuánou dohodou so zákazníkom so zachovaním min. objednávky nad 200€  rozvozom - vlastným vozovým parkom (spoplatnené podľa výšky objednávky), špedičnou službou DPD a podobne (platená služba), 

Špecifické požiadavky našich zákazníkov radi spracujeme. Poradíme Vám s technickým riešením krabice, spracujeme Vám cenovú ponuku. Náš tím odborníkov Vám je k dispozícii každý pracovný deň od 08:00-16:00. Termíny dodávok sú pri špecifických objednávkach podľa individuálnej dohody so zákazníkom. V prípade opakovaných dodávok zabezpečujeme dostatočné skladové zásoby požadovaného tovaru k okamžitému odberu.